Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Account Manager, Obchodní Referenti

Trabajar de Agentes de servicios comerciales en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Account Manager, Obchodní Referenti

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Mediální agentura SABANERO hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Account manager.

Baví tě práce s lidmi? Máš obchodní zkušenosti? Láká tě využít svůj elán v reklamní branži? Pak se právě ty můžeš stát novým členem našeho indiánského kmene a splnit si své sny - více na http://www.splnsisny.cz.

Co vše budeš mít na starosti? starost o portfolio firem a získávání nových zákazníků prezentace společnosti a produktů klientovi lumočení požadavků zákazníka projektovým a jiným realizačním týmům administrace (smlouvy, objednávky, fakturace, urgence úhrad) zajištění potřebných podkladů pro reklamní kampaň Jaký by měl account manager být a co by měl umět? komunikativní jak naživo, tak i přes telefon vybaven organizační schopností zodpovědný a občas také stresu vzdorný s dobrým vystupováním a reprezentativním vzhledem počítačově způsobilý (MS Office, google docs) samostatný, zodpovědný, kreativní Co za to nabízíme? práci na HPP/IČO odpovídající ohodnocení odměny navíc dle dosažených výsledků možnost dalšího vzdělávání kancelář v centru Ostravy práci v mladém kolektivu moderní prostředí 4 týdny dovolené Pokud splňuješ většinu našich požadavku a myslíš si, že by jsi byl/a schopnou posilou našeho mladého kolektivu, neváhej nám zaslat své CV a to na officeReemplazar por una arrobasabanero.cz ! Tešíme se na tebe

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 401 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 55000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 252 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.