Trabajo de Técnicos en ingeniería civil en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Vř 86/2017 Referent/ka Pro územní Plánování, Ostatní Stavební Technici

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Stavební technici.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Ostrava, Krajský úřad Oznámení o výběrovém řízení je na adrese www.msk.cz v sekci volná místa. Přihlášku do výběrového řízení a uvedené materiály je nutné doručit na podatelnu krajského úřadu do 12. 12. 2017 na adresu: MORAVSKOSLEZSKY KRAJ - KRAJSKÝ ÚŘAD, odbor kancelář ředitele krajského úřadu, oddělení personální, 28. října 117, 702 18 Ostrava v zalepené obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - neotvírat, s uvedením adresy podavatele. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny. Termín rozhovorů s vybranými uchazeči a časový harmonogram budou uvedeny v pozvánce nebo oznámeny přes e-mail. Požadavky: VŠ - stavební, právní, architektura. Dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádů (stavební zákon). Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Praxe v oblasti veřejné správy výhodou, znalost práce s GINIS a zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou. Řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách. Požadované doklady: a) Profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností, b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, d) přihláška.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 393 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20450.0 CZK mínimo y 30750.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lucie Dužíková

Empresa: Moravskoslezský kraj.

Contacto: Ing. Lucie Dužíková

Email: lucie.duzikovaReemplazar por una arrobamsk.cz

Teléfono: +420 595 622 625.

Ver las 315 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.