Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal > Radnik/ca Za Posebne Usluge Putnicima Ii

Ofertas en Croacia de Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal

Radnik/ca Za Posebne Usluge Putnicima Ii

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Labourers in mining, construction, manufacturing and transport › Transport and storage labourers › Drivers of animal-drawn vehicles and machinery.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  • Obavljanje poslova prihvata i otpreme posebnih kategorija putnika (PRM, UM, VIP, CIP), prihvat i otprema van gabaritne prtljage (OOG - Out-Of-Gauge)
  • Pripremu kolica za bolesne i invalidne putnike
  • Asistenciju PRM putnicima u odlasku i dolasku na svim za to predviđenim pozicijama, asistenciju PRM putnicima u vozilima saniteta, fizičko prebacivanje PRM putnika iz kolica i smještanje na odgovarajuće sjedalo u zrakoplovu i obrnuto kod PRM putnika u dolasku
  • Asistenciju prilikom registracije nepraćene djece (UM) te njihovo praćenje do odgovarajućeg izlaza u odlasku te asistenciju nepraćenoj djeci (UM ) u dolasku
  • Prihvat i otpremu van gabaritne prtljage (OOG)
  • Skupljanje putničkih kolica za prtljagu
  • Izvođenje putnika iz štićene zone u slučaju otkazivanja leta
  • Obavljanje poslova na izlazima u dolasku i odlasku zrakoplova sukladno propisanim uputama i postupcima
  • Asistenciju pri obavljanju poslova prihvata dolazne/odlazne prtljage prispjele odvojeno od putnika (RUSH prtljaga)
  • Asistenciju pri obavljanju poslova u slučaju kašnjenja ili otkazivanja leta prema uputama i postupcima u koordinaciji s drugim službama/odjelima i s predstavnikom prijevoznika

Strani jezik: Znanje engleskog i još jednog stranog jezika

Rad na računalu: MS Office, AODB, SITA

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Nudimo:

  • Rad na određeno vrijeme, s mogućnošću sklapanja ugovora o radu na neodređeno vrijeme
  • Bruto plaću od 1.000,00 eur
  • Svojim zaposlenicima omogućujemo različite pogodnosti poput Multisport usluge, godišnjih sistematskih pregleda, nagrada za radne rezultate, regresa, božićnice, uskrsnice dara za djecu i mnogih drugih.
  • Subvencioniranu prehranu

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :

HAVAS-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: zaghrhavas.net , s naznakom „Radnik/ica za posebne usluge putnicima II“

Prijavi priložiti:

- životopis;

- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),

- presliku osobne iskaznice,

- svjedodžbu o završenoj školi,

- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,

- ispis staža iz HZMO-a.

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o.; Ulica Rudolfa Fiz

Email: zaghrhavas.net

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Diciembre de 2023, y con identificador de la vacante:2430505.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal ofertadas.