Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Bulgaria > Peones de la industria manufacturera > обслужващ работник, промишлено производство

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Обслужващ работник, промишлено производство

Trabajos en Bulgaria (Пловдив (Plovdiv)) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Професии, неизискващи специална квалификация : Работници в миннодобивната и преработващата промишленост, строителството и транспорта : Работници в преработващата промишленост : Работници в преработващата промишленост, некласифицирани другаде

Descripción de la oferta de trabajo:

работници за цех производство и цех разфасовка.

Отговорности и задължения:

Изпълнява поставените задачи на работното място според производствената програма

Спазване изискванията и инструкциите за работа и безопасност

Поддържа хигиена на работното място

Повишено внимание при опаковане

Разпознаване на различните видове артикули

Изисквания:

Желание за работа

Сръчност и бързина

Дисциплинираност

Организираност

Умение за сработване и работа в екип

Здравна книжка

Желателно е кандидатите да са от Маноле

Фирмата предлага:

Трудов договор

Осигурен транспорт

Навременно заплащане

Работа на редовна смяна

Кандидатства се  на място в мандрата на адрес: село Маноле, ул. Първа 26 или на телефон 0885551232

País del trabajo: Bulgaria.

Región: Пловдив (Plovdiv).

Ver 54 ofertas de trabajo en "Пловдив (Plovdiv)" (Bulgaria).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: МЛЕЧНИ ПРОДУКТИ ООД.

Identificador de la vacante:1145585.

Ver las 792 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.