Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Bulgaria > Directores de ventas y comercialización > маркетинг мениджър/директор маркетинг

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Empleos de Directores de ventas y comercialización en Bulgaria (София (столица) (Sofia (stolitsa)))

маркетинг мениджър/директор маркетинг

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.

Ръководители : Административни ръководители и ръководители в търговски дружества : Ръководители на звена за продажби, маркетинг и развойна дейност : Ръководители на звена за продажби и маркетинг

Descripción de la oferta de trabajo:

- Mаркетинг към работодатели – проучване на ИТ пазара, таргетиране и договаряне с конкретни работодатели за съдействие в подбора на ИТ специалисти и провеждане на съвместни кампании;

- Социален маркетинг – популяризиране на дейността на социалното предприятие сред потребителите – лица от уязвимите групи;

- Интернет маркетинг и реклама – популяризира визията и дейността на социалното предприятие в социалните медии, изработва рекламни материали, организира и провежда кампании.

По процедура за „ Развитие на социалното предприемачество“  на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020.

Нет Ит ЕООД изпълнява проект “Достъпни възможности за лица от уязвимите групи за кариерно развитие в ИТ сектора“

Изисквания към кандидатите, подходящи за назначаване по проекта са:

-да са до 29 г.;

-да не са учащи, както и работещи;

-да нямат фирма, която е регистрирана на тяхно име;

-да не са били трудово ангажирани в последните шест месеца;

-да са с образование, което е релевантно на длъжността

País del trabajo: Bulgaria.

Región: София (столица) (Sofia (stolitsa)).

Ver 146 ofertas de trabajo en "София (столица) (Sofia (stolitsa))" (Bulgaria).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: НЕТ ИТ ЕООД ЕООД.

Identificador de la vacante:1151977.

Ver las 543 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.