Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovaquia > Profesionales del trabajo social > špecialisti V Oblasti Sociálnej Práce A Poradenstva

Špecialisti v oblasti sociálnej práce a poradenstva

Ofertas de trabajo de Profesionales del trabajo social en Eslovaquia (Bratislavsky kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.

Špecialisti : Špecialisti v oblasti práva, sociálnych vecí a kultúry : Špecialisti v spoločenských vedách a religionistike : Špecialisti v oblasti sociálnej práce a poradenstva

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie ľudí so sociálnymi problémami

- poskytovanie pomoci pri riešení krízových  a nepriaznivých životných situácií

  jednotlivcov, rodín – prostredníctvom  postupov sociálnej práce v súlade s poznatkami

  spoločenských vied

- sprostredkovanie a realizácia aktivít  a opatrení smerujúcich  k predchádzaniu vzniku

   krízových situácií, prehlbovaniu a opakovaniu sa porúch fyzického, psychického

   a sociálneho vývinu, deprivácie, sociálnej exklúzie, vzniku a nárastu sociálno-

   patologických javov

-  sprevádzanie klienta

-  poskytovanie základného sociálneho poradenstva a uplatňovanie moderných prístupov

    v sociálnej práci s jednotlivcom, rodinou, komunitou

-  zber demografických údajov, analyzovanie potrieb lokality a určovanie cieľov práce

    v dlhodobejšom horizonte

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemie stabilného mestského úradu

- príjemné pracovné prostredie a práca v profesionálnom kolektíve

- teambuldingové aktivity

- 5 dní dovolenky navyše

- ďalšie benefity prezentované na osobnom stretnutí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny od 800 do 1000 Eur, v závislosti od pracovných skúseností.

Informácie o výberovom konaní

Ste dynamická/ý s organizačnými schopnosťami? Máte prax v požadovanej oblasti? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame prácu v progresívne sa rozvíjajúcom Mestskom úrade

Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.

Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

o ochrane osobných údajov

Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.03.2019

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Vysokoškolské vzdelanie II stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Požadovaná prax

prax v predmetnej agende minimálne 5 rokov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Microsoft Word – pokročilý

Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- orientácia v problematike krízovej intervencie

- prax v terénnej sociálnej práci výhodou

- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná.

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Bratislavsky kraj.

Ver 386 ofertas de trabajo en "Bratislavsky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Empleador: Mesto Pezinok (www.pezinok.sk).

Ver las 428 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.