Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovaquia > Matemáticos, actuarios y estadísticos > špecialisti V Oblasti Matematiky, Poistnej Matematiky A štatistiky

Špecialisti v oblasti matematiky, poistnej matematiky a štatistiky

Oferta de trabajo de Matemáticos, actuarios y estadísticos en Bratislavsky kraj (Eslovaquia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Matemáticos, actuarios y estadísticos : Matemáticos, actuarios y estadísticos.

Špecialisti : Špecialisti v oblasti vedy a techniky : Špecialisti v oblasti matematiky, poistnej matematiky a štatistiky : Špecialisti v oblasti matematiky, poistnej matematiky a štatistiky

Descripción de la oferta de trabajo:

Hľadáme posilu do nášho aktuárskeho tímu, ktorá sa bude efektívne podieľať na rozvoji spoločnosti. Máte šancu stáť pri budovaní mladej finančnej inštitúcie, ktorá z Bratislavy riadi aktivity na 10 trhoch v Európe.

Vašou zodpovednosťou bude najmä:

- analýza, vývoj a tvorba produktov životného poistenia

- aktualizácia, návrh, vývoj a tvorba matematických a aktuárskych projekčných modelov v oblasti životného poistenia (dôraz: IFRS 17)

- príprava a spracovanie príslušných dát a integrácia aktuárskych modelov

- analýza a kalkulácia technických rezerv, kontrola vypočítaných výsledkov, ako aj ďalšie vylepšenia procesu

- testovanie profitability a analýza citlivosti

- realizácia aktuárskych a štatistických analýz podľa štandardov spoločnosti, návrhy na zlepšenie pracovných postupov vrátane kontrolných mechanizmov

- monitorovanie zmien v oblasti poistenia/monitorovanie trhu (napr. produkty, trendy, zmeny v legislatíve)

- znalosť regulácie Solvency II, štandardov IFRS

- participácia na výpočte kapitálovej požiadavky na solventnosť

- implementácia IFRS 17

- príprava potrebnej dokumentácie, aktuárskych analýz a reportov

Výhody:- Profesionálny dohľad

- Stabilita a medzinárodné skúsenosti

- Zaujímavá a perspektívna práca v príjemnom prostredí

- Nepretržitý profesionálny rozvoj

- Flexibilný pracovný čas

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Bratislavsky kraj.

Ver 174 ofertas de trabajo en "Bratislavsky kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Salario: mínimo 2500 (EUR mensual).

Empleador: NOVIS Insurance Company, NOVIS Versicherungsgesellschaft, NOVIS Compagnia di Assicurazioni, NOVIS Poisťovňa a.s. (www.novis.eu).

Ver las 38 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Matemáticos, actuarios y estadísticos : Matemáticos, actuarios y estadísticos ofertadas.