Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Herramentistas > ślusarz

Ślusarz. Polonia

Contrato de Herramentistas en Polonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Kowale, ślusarze i pokrewni : Ślusarze i pokrewni

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: BRANŻA: Roboty ślusarskie zw. z konstrukcjami aluminium.

Prace fizyczne-obróbka profili aluminiowych

Montowanie konstrukcji na hali wg. projektów.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:

Umowa na okres próbny 3 m-ce

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Mikołów ul. Żwirki i Wigury 54

PRACA W DNIACH I GODZINACH:

Pn-pt 7-15

Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- pozostałe: Wykształcenie: minim. zawodowe kierunkowe - ślusarz lub pokrewne. Umiejętności: mile widziane doświadczenie w produkcji konstrukcji al.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV

Świadectwa Pracy

Swiadectwa Szkolne- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 3800 mínimo y 4400 máximo (PLN).

Empleador: ACRYLPLAST Sp.J..

Instrucciones para solicitar:

Tomasz Pisarek, tel.: 788038042

Identificador de la vacante:1333StPr/19/0336.

Ver las 410 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.