Ofertas de Herramentistas en Warminsko-Mazurskie (Polonia)

ślusarz

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy : Robotnicy obróbki metali, mechanicy maszyn i urządzeń i pokrewni : Kowale, ślusarze i pokrewni : Ślusarze i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ślusarskich; - Montaż konstrukcji stalowych; -Praca przy skręcaniu konstrukcji stalowych (słupy, belki) - Przygotowanie odpowiednich elementów do montażu poprzez cięcie , gięcie, docinanie, szlifowanie itp. - Umiejętność pracy przy takich maszynach jak: wiertarka, tokarka, frezarka, szlifierka Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - umiejętności: umiejętność spawania (obsługa spawarek) - konieczne; czytanie rysunków technicznych - konieczne; samodzielność - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - konieczne; ukraiński - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - konieczne - pozostałe: [Umiejętność 2] : umiejętność pracy w zespole [Umiejętność 1] : doświadczenie w zawodzie [Inne] : Z mniejszym doświadczeniem pracownik nie potrafię samodzielnie wykonywać zlecenia. Znajomość jednego z języków (angielski lub ukraiński) jest potrzebna w komunikacji z brygadzistą , ponieważ on posługuję się wyłącznie językiem ukraińskim i angielskim. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Warmińsko-Mazurskie.

Ver 276 ofertas de trabajo en "Warminsko-Mazurskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 27/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: inglés: (elemental) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 13.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Anastasiia Zagorovska, tel.: 723112015, email: info.almerinReemplazar por una arrobagmail.com

Empresa: WORK UP POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dirección: Księcia Witolda 49/15, 50-202 WROCŁAW, Polska.

Contacto: Anastasiia Zagorovska, tel.: 723112015, email: info.almerinReemplazar por una arrobagmail.com

Email: nastiaReemplazar por una arrobawork.expert

Teléfono: 723 112 015.

Ver las 477 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.