Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > řidič Vzv, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

Contrato en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Operadores de autoelevadoras

řidič Vzv, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Obsluha pojízdných zařízení › Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Ostrava Hrabová

Kontakt: emailem, osobně  Paskovská 227, Ostrava Hrabová

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte pana Sukeníka na tel. 599503010, e-mail: sukenikbest-as.cz nebo se dostavte na adresu Paskovská 227, Ostrava - Hrabová.

Požadujeme:

základní vzdělání + praktická škola

platný průkaz výhodou

pracovitost, vytrvalost, flexibilitu

pouze ranní směna

nástupní mzda 22 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 15 000 Kč

benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné

stravenkový paušál

náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč

zázemí stabilní firmy

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 164 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: BEST, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marcel Sukeník. E-mail: sukenikbest-as.cz .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: sukenikbest-as.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2021, y con identificador de la vacante:21192920744.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras ofertadas.