Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > řidič Vzv, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

Trabajo en Jihočeský kraj (República Checa) de Operadores de autoelevadoras

řidič Vzv, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáme pracovníky na pozici Řidiče VZV pro sezónní brigádu ve výrobní společnosti v Boršově nad Vltavou. Požadujeme platné oprávnění na řízení motorových vozíků.

Pracovní náplň:

- manipulace s VZV

- nakládka/vykládka, pomocné práce

Nabízíme:

- 113,-Kč/hod

- stravování (možnost zajistit dovážené obědy)

- volné víkendy

- možnost týdenních záloh

Pracovní doba:

- jednosměnný provoz PO – PÁ od 6:30 do 14:30hod., dle potřeby možné 12hod. směnny.

Doba brigády od 15.7. do 15.10.2019.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel.:+420 608 822 658, +420 386 351 988 nebo zašlete Váš životopis na e-mail: cvcbbohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět "Řidič VZV, kód C88162"

Región: Jihočeský kraj.

Ver 242 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Salario: mínimo 113 (CZK por hora).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Bohemia Manscraft, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavla Čiháková. Tel.: +420 608 822 658. E-mail: bohemia-manscraft.cz" rel="nofollow">cvcbbohemia-manscraft.cz. Adresa: Dr. Stejskala 113/2, 370 01  České Budějovice 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: České Budějovice; Código postal: 370 01; Dirección: Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1
  • Teléfono: +420 +420 608 822 658
  • Correo electrónico: cvcbbohemia-manscraft.cz

Identificador de la vacante:16330630747.

Ver las 484 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.