Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > řidič/ka Vysokozdvižných Vozíků, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

Řidič/ka vysokozdvižných vozíků, Řidiči vysokozdvižných vozíků

Vacante en República Checa (Plzeňský kraj) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Rokycany, Kotelská č.p. 1109 - Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod.. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka-administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA).

Náplň práce: řidič vysokozdvižných vozíků zaváží a vyskladňuje kamiony, rozváží materiál po areálu společnosti a zaváží výškové regály. Jedná se o práci ve 3 směnném provozu (pondělí - pátek).

Požadujeme: praxi v oboru minimálně 6 měsíců, platné papíry na VZV a platný ŘP skupiny B. Práce ve 3 směnném provozu (PO – PÁ).

Nabízíme: platové ohodnocení od 17 765,- do 28 448,- Kč/měs., hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, dotované stravování, zajištěné nadstandartní ubytování, příspěvek na dopravu, hrazená lékařská vstupní prohlídka a zajištění

pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme každý týden zálohy až do první celé výplaty. Mzdy na číslo účtu, dle přání na dobírku (v hotovosti). ZDARMA: školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení.

Kontakt telefonicky Po-Pá do 8.00 do 16.00 na tel.: 722 711 412, 377 423 503, 800 110 077, email: naboryfuturaam.cz., nebo osobně v sídle společnosti: Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme v pracovní dny Po-Pá od 10:00 do 12:00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka – administrativní budova naproti

nákupnímu středisku NORMA)

JOBMATCH

Región: Plzeňský kraj.

Ver 95 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17765 mínimo y 28448 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Alojamiento incluido; Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: FUTURA AM s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Pavel Černý. Tel.: +420 739 933 828,722 711 412. E-mail: futuraam.cz" rel="nofollow">futuraamfuturaam.cz. Adresa: Vyšehradská 1349/2, Nové Město, 128 00  Praha 28.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 128 00; Dirección: Vyšehradská 1349/2, Nové Město, 128 00 Praha 28
  • Teléfono: +420 +420 739 933 828,722 711 412
  • Correo electrónico: futuraamfuturaam.cz

Identificador de la vacante:16842560760.

Ver las 374 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.