Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič - Strojník , řidiči Nákladních Automobilů, Tahačů A Speciálních Vozidel

Empleos de Conductores de camiones pesados en Plzeňský kraj (República Checa)

řidič - Strojník , řidiči Nákladních Automobilů, Tahačů A Speciálních Vozidel

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE:

- řízení, práce s hydraulickou rukou, realizace montážních zakázek VVN, obsluha a údržba strojů

POŽADAVKY:

- Řidičský průkaz C + E

- platný profesní průkaz (výpis karty řidiče, profesní osvědčení, karta do digitálního kartografu, dopravně psychologické vyšetření)

- Výhodou jeřábnický průkaz

- Zodpovědnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:

- Po zapracování možný růst základní mzdy

- Výkonností odměny v rozmezí 3.500 až 9.000 Kč měsíčně

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně) a penzijní připojištění

- Očkování proti klíšťové encefalitidě

- Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován),

možnost bezúročné firemní půjčky, kvalitní OOPP, výhodný akciový program pro zaměstnance

Pracovní poměr dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba:Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS.

Tel.:    373 303 135, 373 303 219, 373 303 113 (po-pá 9-14h)

E-mail:    personalnigaenergo.cz

Región: Plzeňský kraj.

Ver 90 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 23000 mínimo y 33000 máximo (CZK mensual).

Empleador: OMEXOM GA Energo s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kontakty. Tel.: +420 373 303 135,373 303 219,373 303 113. E-mail: gaenergo.cz" rel="nofollow">personalnigaenergo.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 373 303 135,373 303 219,373 303 113
  • Correo electrónico: personalnigaenergo.cz

Identificador de la vacante:18319120756.

Ver las 956 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.