Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > řidič/ka Skupiny B, řidiči Osobních A Malých Dodávkových Automobilů (kromě Taxikářů A řidičů Zdravotnické Dopravní Služby)

Řidič/ka skupiny B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Demanda en República Checa de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) : Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE:dle požadavků výroby a oddělení nákupu zajišťovat přepravy polotovarů a výrobků k našim dodavatelům kooperací a povrchových úprav především po ČR a zajišťovat drobné nákupy, součástí Vaší práce bude rovněž péče o vozový park (udržování vozidel v čistotě, hlášení potřeby oprav autodílně atd.). Nejedná se o mezinárodní kamionovou dopravu!

POŽADAVKY:  řidičské oprávnění minimálně B+E, další oprávnění výhodou, spolehlivost, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci

NABÍZÍME: nabízená hrubá mzda od 23.000 Kč odpovídá cca 144 Kč/hod., dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně. Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě. Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity.

KONTAKT: e-mailem

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b, ce.

Empleador: protechnik consulting s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Šafářová. Tel.: +420 461 550 982. E-mail: protechnik.cz" rel="nofollow">jobsprotechnik.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 461 550 982
  • Correo electrónico: jobsprotechnik.cz

Identificador de la vacante:20093640793.

Ver las 499 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.