Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič Sk. C+e,, řidiči Tahačů

Búsqueda en Olomoucký kraj (República Checa) de Conductores de camiones pesados

řidič Sk. C+e,, řidiči Tahačů

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

ŘIDIČ SK. C+E

PROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME....

- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele

- doprava do 100 km

- dlouhodobou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr a pracovní smlouvu

- velmi zajímavé finanční ohodnocení

NABÍZÍME PRÁCI, TOMU KDO...

- má zkušenosti s řízením, vlastní ŘP sk. C, a CE, PROFESNÍ PRŮKAZ

- je trestně bezúhonný

- má příjemné vystupování a je časově flexibilní

CO BUDETE DĚLAT ?

- rozvážet rychlo-obrátkové zboží

- zodpovídat za zboží a vozidlo

- dodržovat pracovní rozvrh a určené trasy

V případě zájmu volejte na 724 603 457 (Suchánková A.) nebo pište na email: suchankovaacargo.hortim.cz

PODÍVEJTE SE NA NÁS:

www.youtube.com – video „Vítej v týmu“

CARGO-HORTIM, spol. s r.o. je součástí skupiny Hortim Group, největšího importéra ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 188 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Hortim-International, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Suchánková. Tel.: +420 724 603 457. E-mail: cargo.hortim.cz" rel="nofollow">suchankovaacargo.hortim.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 603 457
  • Correo electrónico: suchankovaacargo.hortim.cz

Identificador de la vacante:16330120721.

Ver las 1,266 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.