Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič C, C+e Pro Ahold Klecany, řidiči Nákladních Automobilů (kromě Tahačů)

Řidič C, C+E pro Ahold Klecany, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Empleos de Conductores de camiones pesados en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

- Ahold Klecany, V Honech 500, Klecany

Prvotní kontakt:

- tel.: 733 145 120, prac. dny

- e-mail: hruby-autodoprava.cz" target="_blank" rel="nofollow">s.hodkovahruby-autodoprava.cz

Upřesňující údaje:

- jedná se o rozvoz potravinářského zboží pro obchodní řetězec

- požadujeme: řidičský průkaz skup. C nebo C+E, schopnost a ochotu přizpůsobit se proměnlivé pracovní době

Zaměstnanecké výhody:

- perspektivní dlouhodobé zaměstnání, zázemí stabilní české společnosti, velmi dobré mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, stravné a další nároky dle zákoníku práce, celou mzdu legálně na výplatní pásce.

Región: Středočeský kraj.

Ver 215 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 9.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 19536 (CZK mensual).

Empleador: Vladimír Hrubý.

Obraťte se na kontaktní osobu. Sára Hodková. Tel.: +420 733 145 120. E-mail: hruby-autodoprava.cz" target="_blank" rel="nofollow">s.hodkovahruby-autodoprava.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 733 145 120
  • Correo electrónico: s.hodkovahruby-autodoprava.cz

Identificador de la vacante:16304760750.

Ver las 963 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.