Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič Nákladního Vozu Pro Vnitro, řidiči Nákladních Automobilů (kromě Tahačů)

Řidič nákladního vozu pro vnitro, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Contrato en Kraj Vysočina (República Checa) de Conductores de camiones pesados

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

Duba, spol. aktuálně hledá 2 řidiče na každodenní rozvoz po Jihlavě i po ČR.

Čeká Vás rozvoz mléčných výrobků a brambor.

Denně se tak můžete podívat po celé České republice a vracíte se domů.

Požadujeme: Řidičský průkaz C, profesní průkaz, výhodou psychotesty, řidičský průkaz E Co vám můžeme nabídnout: Nabídneme Vám pracovní místo ve spolehlivé, stabilní přepravní firmě, který působí již od roku 1991.

Příjemné platební ohodnocení a pružnou pracovní dobu.

Zajímavé příplatky.

1. kontakt telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 187 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: c, ce.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DUBA, spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Daniel Duba. Tel.: +420 608 782 875. E-mail: duba.dannygmail.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 782 875
  • Correo electrónico: duba.dannygmail.com

Identificador de la vacante:15024010774.

Ver las 1,156 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.