Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič Mkd, řidiči Nákladních Automobilů, Tahačů A Speciálních Vozidel

ŘIDIČ MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Oferta de trabajo de Conductores de camiones pesados en Jihočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: řidič MKD, potravinářská cisterna (žádná ADR) EU - AT, DE. NL ...

Požadavky:ŘP C + E, základní znalost AJ nebo NJ výhodou (domluva na nakládce/vykládce), ochota dojíždět za prací - AT (okolí Linze, Vídeň). Neděláme každý víkend doma pouze turnusy (14/14,20/10 nebo každý druhý víkend doma).

Nabízíme: stabilní pracovní zázemí v zavedené mezinárodní firmě, zajímavé platové ohodnocení

Región: Jihočeský kraj.

Ver 252 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 30.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16280 mínimo y 59000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Unitrans Bohemia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Viktor Janoušek. E-mail: unitrans-bohemia.cz" rel="nofollow">infounitrans-bohemia.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infounitrans-bohemia.cz

Ver las 1,103 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.