Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič/-ka Mezinárodní Kamionové Dopravy - ćr+eu, řidiči Nákladních Automobilů, Tahačů A Speciálních Vozidel

Empleo en Královéhradecký kraj (República Checa) de Conductores de camiones pesados

řidič/-ka Mezinárodní Kamionové Dopravy - ćr+eu, řidiči Nákladních Automobilů, Tahačů A Speciálních Vozidel

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

ŘIDIČ/-KA MKD - ČR+EU

V případě zájmu volejte na tel.: +420 606 118 064 p. Ljubojević nebo pište na e-mail: dejanlseznam.cz.

Požadujeme :

ŘP skup. C+E, praxe,

znalost ČJ, NJ nebo Bosenštiny vítána

zdravotní způsobilost.

Jedná se o zaměstnání jednatele společnosti na pozici řidiče.

Pozice je vhodná i pro občany/-ky EU.

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 159 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16500 (CZK mensual).

Empleador: Pecara - trans s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dejan Ljubojevič. Tel.: +420 606 118 064(8:00-15:00hod.).

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 118 064(8:00-15:00hod.)

Identificador de la vacante:14899260723.

Ver las 1,245 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.