Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Conductores de camiones pesados > řidič/ka Sk. C, Manipulační Dělník/ice, řidiči Nákladních Automobilů (kromě Tahačů)

Řidič/ka sk. C, manipulační dělník/ice, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Empleo de Conductores de camiones pesados en República Checa (Královéhradecký kraj)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Descripción de la oferta de trabajo:

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce www.kostelecno.cz.

Uzávěrka přihlášek 22.8. 2019 do 12:00 hod.; přihlášky předat na sekretariát nebo posílat na adresu Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí, Palackého náměstí 38.

Požadavky:

- řidičský průkaz sk. B + C

- platné osvědčení profesní způsobilosti (možnost zajištění zaměstnavatelem)

- samostatnost, spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů

Náplň práce:

- řízení nákladních vozidel a speciální techniky

- údržba zeleně stroji Rondo, Stiga, zimní údržba

- provádění prací týkajících se drobných oprav chodníků a komunikací

- provádění drobných zednických a pomocných prací

- péče o technický stav techniky

Platové zařazení: 7. pl. třída (dle platného katalogu prací NV č. 222/2010 a NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách o správě)

Nástup 1.7. 2019 nebo dle dohody.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b, c.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 15000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Město Kostelec nad Orlicí.

Obraťte se na kontaktní osobu. Pavlína Vrbová. Tel.: +420 725 643 921. E-mail: kostelecno.cz" rel="nofollow">pvrbovakostelecno.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 643 921
  • Correo electrónico: pvrbovakostelecno.cz

Identificador de la vacante:16268620781.

Ver las 1,246 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.