Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Conductores de automóviles, taxis y camionetas > řidič/ka Dodávky - Evropa, řidiči Osobních A Malých Dodávkových Automobilů (kromě Taxikářů A řidičů Dopravy Nemocných A Raněných)

Demanda en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

řidič/ka Dodávky - Evropa, řidiči Osobních A Malých Dodávkových Automobilů (kromě Taxikářů A řidičů Dopravy Nemocných A Raněných)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) : Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Descripción de la oferta de trabajo:

Řidič dodávky - Francie, Španělsko, Itálie

Mladá, progresivně se rozvíjející přepravní společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravou orientovanou na destinace FR, ES, IT vyhlašuje výběrové řízení na pozici - řidiče dodávky do 3,5T pro pravidelné přepravy.

Nabízíme: při spolehlivosti a vysokém nasazení nadprůměrné ohodnocení

Požadujeme:

- praxi v mezinárodní dopravě

- zkušenosti s řízením dodávkových vozidel na dlouhých trasách

- bezúhonnost

- spolehlivost

- flexibilitu

- vysoké nasazení

- ochota se podřídit požadavkům firmy

- doložitelnost referencí

Místo výkonu práce: CZ, ŠP, FR, IT, PT, SK

Nástup ihned. Profesní zkušenosti s řízením dodávkových vozidel na dlouhých trasách jsou podmínkou. Žádáme pouze zájemce z okolí cca 50 km od Ostravy. Zašlete prosím svůj životopis a Vaše reference na kontaktní email: ridicdp-express.com

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 246 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 45000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Jornada completa.

Instrucciones para solicitar:

Kontaktujte zaměstnavatele podle pokynů v poznámce.

Identificador de la vacante:16381390750.

Ver las 769 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.