Vacante en República Checa (Jihomoravský kraj) de Conductores de automóviles, taxis y camionetas

řidič Dodávky Do 3,5,t. - Brno A Okolí, řidiči Osobních A Malých Dodávkových Automobilů (kromě Taxikářů A řidičů Dopravy Nemocných A Raněných)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči motocyklů a automobilů (kromě nákladních) : Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři.

Descripción de la oferta de trabajo:

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.

Náš svět ale netvoří pouze tužky, izolepy a kancelářský nábytek.

Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby.

Správným výběrem vybavení ušetříte čas i peníze.

Již od roku 1998.

Přijmeme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přinést kancelářské potřeby svým novým majitelům v Brně a okolí.

Pozice pro OZP Co budete dělat: Začnete v 6:00 u skladu, kde si do auta naložíte zboží.

Čeká vás závoz k prvnímu zákazníkovi a dál podle plánovaných tras.

Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem je nejdůležitějším bodem práce řidiče ve SMERU - naše motto je: "Včas a s úsměvem." Co nabízíme za dobře odvedenou práci: Jsme stabilní společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Mzdu dostanete vždy včas.

Stravenky.

MultiSport Benefit, tedy permanentku do sportovišť po celé ČR.

Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Děti u nás vybavíme do školy za pár korun.

Jaký je náš řidič: Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC.

Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.

Umí komunikovat se zákazníky.

Bydlí v Rajhradu nebo okolí Brna, takže zná prostředí.

Životopis zašlete kontaktní osobě: Lenka Prokešová e-mail prokesova.lReemplazar por una arrobasmero.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 423 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 22000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Lenka Prokešová

Empresa: SMERO, spol. s r.o..

Contacto: Lenka Prokešová

Email: prokesova.lReemplazar por una arrobasmero.cz

Ver las 644 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.