Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conductores de autobuses y tranvías > řidič/řidička Autobusu, řidiči Autobusů V Městské Hromadné Dopravě

řidič/řidička autobusu, Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Empleo de Conductores de autobuses y tranvías en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají : Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: - ŘP sk.

D (lze doplnit u zaměstnavatele - viz níže) - profesní průkaz - psychologické vyšetření Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - náborový příspěvek 10.000 Kč - jízdní výhody pro celou rodinu - po 2 letech příspěvek na životní pojištění Mzda je uvedena včetně 20% práce přesčas.

Pro zájemce ze vzdálených okresů možnost ubytování při spoluúčasti.

Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením a pro absolventy. !!! Zájemcům o ŘP sk.

D je zaměstnavatel ochoten zařídit a zaplatit jeho získání.

Podmínkou je podepsání stabilizační dohody se zaměstnavatelem na dobu 3 let.

Bližší informace na níže uvedených kontaktech !!! V případě zájmu o tuto pracovní pozici kontaktujte pí.

Hejcmanovou na tel. čísle 312 825 183 (182) v čase od 7:00 - 15:00 hod nebo pište na e-mail: osobnicsadkladno.cz.

Región: Středočeský kraj.

Ver 364 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: d1.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 31000 (CZK mensual).

Empleador: ČSAD MHD Kladno a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Hejcmanová. Tel.: +420 312 825 183.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 312 825 183

Identificador de la vacante:10423400781.

Ver las 184 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías ofertadas.