Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Encuadernadores > řezač, Pracovníci Konečné úpravy Tisku A Vazači Knih

Řezač, Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Vacantes en República Checa (Jihomoravský kraj) de Encuadernadores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Encuadernadores y afines.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oblasti uměleckých a tradičních řemesel a polygrafie : Pracovníci polygrafie : Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Descripción de la oferta de trabajo:

Polygrafická společnost NOVATISK se sídlem v Blansku hledá posilu do výroby na pozici Operátor stroje/Řezač

Vaším úkolem bude:

• obsluha řezacího stroje na zpracování papíru

• zodpovědnost za přípravu stroje před započetím práce

• kontrola kvality v průběhu výroby

Očekáváme:

• vzdělání technického směru (výhoda/není podmínkou)

• samostatnost

• zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

• práci v zavedené a stabilní společnosti

• plný pracovní úvazek

• firemní stravování za dotovanou cenu

• zaškolení zájemců bez praxe v oboru

• nástup dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám pošlete životopis na email vybihalovanovatisk.cz,do průvodního emailu uveďte název pozice ŘEZAČ.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 147 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 120 mínimo y 140 máximo (CZK por hora).

Empleador: NOVATISK, akciová společnost.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Vybíhalová. Tel.: +420 516 426 862. E-mail: novatisk.cz" rel="nofollow">vybihalovanovatisk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 516 426 862
  • Correo electrónico: vybihalovanovatisk.cz

Identificador de la vacante:16688230753.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Encuadernadores y afines ofertadas.