Řešitel výzkumného projektu, Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech

Oferta de Técnicos en química industrial en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en química industrial.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce Vedení výzkumného projektu, tzn. využívat finance a práci lidí co nejefektivněji Co očekáváme Týmového hráče, vzdělání technického směru je velkou výhodou (chemické, technologické, strojní, elektro, automatizace apod.). Zkušenost v oboru vodního hospodářství vítána, ale není podmínkou – řeší se mezioborové technické výzvy. Mít pozitivní přístup a ochotu se dále vzdělávat a tvořit nové nápady, inovovat. Ochotu převzít odpovědnost za daný projekt a výstupy výzkumu Umět komunikovat a vysvětlovat, konstruktivně řešit a reagovat na problémy Umět se dorozumět v angličtině (spolupracujeme se zahraničními firmami i výzkumnými organizacemi) Co nabízíme Zajímavou, kreativní práci s lidmi, technologiemi a procesy Mladý přátelský kolektiv, na který se budete těšit Spolupráci s předními českými i zahraničními výzkumnými pracovišti – přístup k horkým novinkám ve výzkumu a vývoji Možnost prezentovat své poznatky a novinky na zahraničních konferencích po celém světě Příjemné pracovní prostředí a podmínky pro práci (nová budova, laboratoř, dílna) Pružná pracovní doba Zajímavé finanční ohodnocení na základě vašich schopností + bonusy v závislosti na přínosu pro firmu)

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 468 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Helena Polášková, personalista

Empresa: ASIO, spol. s r.o..

Contacto: Helena Polášková, personalista

Email: polaskovaReemplazar por una arrobaasio.cz

Teléfono: +420 548 428 108.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en química industrial ofertadas.