Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Directores de industrias manufactureras > řídící Pracovníci Ve Zpracovatelském Průmyslu (zamk), řídící Pracovníci Ve Zpracovatelském Průmyslu

Contrato de Directores de industrias manufactureras en Moravskoslezský kraj (República Checa)

řídící Pracovníci Ve Zpracovatelském Průmyslu (zamk), řídící Pracovníci Ve Zpracovatelském Průmyslu

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Descripción de la oferta de trabajo:

A02  z:5/4/2019  (ZamK)

Požadujeme:

- znalost korejského jazyka slovem i písmem z důvodu komunikace s vedením společnosti v rodném jazyce.

Náplň práce:

- reporting v korejském jazyce

- vedení týmu

- organizace meetingů.

Nabízíme:

- podnikové stravování, příspěvek na dopravu.

Kontakt e-mailem viz výše.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 281 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 130000 mínimo y 350000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Hyundai Dymos Czech, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Hrabcová, asistent. Tel.: +420 558 409 111,118. E-mail: martina.hrabcova dymos-czech.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 558 409 111,118
  • Correo electrónico: martina.hrabcova dymos-czech.cz

Identificador de la vacante:16048530788.

Ver las 266 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.