Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones > řídící Pracovníci V Oblasti Informačních Technologií (zamk), řídící Pracovníci V Oblasti Informačních Technologií A činností

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (ZamK), Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Ofertas de trabajo de Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones en República Checa

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones.

Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

A02  z:23/9/2020  (ZamK)

Požadavky:

- znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (z důvodu kominukace s korejskými kolegy a nadřízenými)

- flexibititu, komunikační a vůdčí schopnosti, technické a logické myšlení.

Popis práce:

- reportování v korejském jazyce

- strategické plánování v oblasti IT

- připravání a přidělování práce podřízeným a kontrolování plnění

- řízení porad

- připravování podkladů a komunikace s vedením společnosti

- řešení personálních záležitostí

Nabízíme:

- finanční bonusy, firemní stravování, dovolená navíc.

Kontakt emailem.

Número de puestos: 1.

Empleador: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Andrea Polášková. Tel.: +420 596 141 304. E-mail: hyundai-motor.cz" target="_blank" rel="nofollow">andrea.polaskovahyundai-motor.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 141 304
  • Correo electrónico: andrea.polaskovahyundai-motor.cz

Identificador de la vacante:19746080772.

Ver las 270 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.