Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Instaladores de material aislante y de insonorización > ēku Siltinātājs

ĒKU SILTINĀTĀJS. Letonia

Empleos de Instaladores de material aislante y de insonorización en Letonia

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Instaladores de material aislante y de insonorización.

Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Būvniecības un radniecīgo profesiju strādnieki, izņemot elektriķus : Apdares būvdarbu un radniecīgo profesiju strādnieki : Izolētāji

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA Euro Dom, reģ.nr 40003641097, juridiskā adrese Valmierā, Garā ielā 7, izsludina brīvas vakances dažādos celtniecības objektos ar sekojošām pozīcijām: reģipša meistars.

Uzņēmums piedāvā:

  • Algu 1500 euro/netto;
  • Apmaksātus ceļa un dzīvošanas izdevumus.

Galvenās prasības kandidātam:

  • Vēlme strādāt;
  • Punktualitāte;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Darba pieredze obligāta;

Vēlami savi instrumenti un auto.

Brīvās vietas: 25

Darba laiks no 8.00 līdz 18.00 no pirmdienas līdz piektdienai. Sestdienās īsā darba diena.

Pieteikties uz vakanci lūgums, sūtot CV un darba fotogrāfijas, uz e-pastu - eurodomlvgmail.com ar norādi “REĢIPŠA MEISTARS” vai zvanot uz numuru 25768904.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 25.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2000 (EUR).

Empleador: Euro Dom, SIA.

Forma de contacto:

  • Dirección: Valmiera
  • Teléfono: +371 25768904
  • Fax: +371

Identificador de la vacante:190902-81.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Instaladores de material aislante y de insonorización ofertadas.