Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistilka Ii - M/ž

ČISTILKA II - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

ČISTILEC PROSTOROV, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, skrajšan delovni čas, 20, DNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE – PO POTREBI RAZKUŽEVANJE, LOŠČENJE IN UMIVANJE TAL, STEN, STEKLENIH POVRŠIN, SVETIL IN POHIŠTVA V PROSTORIH, NA HODNIKU, STOPNIŠČU, SANITARIJAH, ČIŠČENJE SKUPNIH PROSTOROV, KI JIH UPORABLJAJO OSKRBOVANCI IN ZAPOSLENI, ZRAČENJE SKUPNIH PROSTOROV, ODSTRANJEVANJE PAJČEVIN, NEGOVANJE IN ZALIVANJE OKRASNEGA ZELENJA, POBIRANJE SMETI, PRAZNJENJE IN ČIŠČENJE KOŠEV V SKUPNIH PROSTORIH, ODNAŠANJE SMETI NA ODREJENO MESTO, POMOČ PRI ČIŠČENJU IN UREJANJU OKOLICE, VODENJE EVIDENC ČIŠČENJA, DELO Z ODRASLIMI INVALIDI, DELO V BIVALNI ENOTI,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: PRIZMA PONIKVE, POSEBNI SOCIALNO VARSTVENI ZAVOD, PONIKVE 76, 1312 VIDEM - DOBREPOLJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽNIDARŠIČ KATARINA
Contact Phone: 01 7880 100
Contact Email: infoprizma-ponikve.si

Identificador de la vacante:NM44703.

Ver las 2,056 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.