Oferta de trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

čistilec Ii - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
ČISTILEC PROSTOROV, Določen čas, 12 mesecev oz. 31. 8. 2018, skrajšan delovni čas, 30 ur, ČIŠČENJE PROSTOROV IN OKOLICE ZAVODA, ČIŠČENJE OPREME, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA PO NAVODILIH VODSTVA ZAVODA., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Vlogi obvezno priložite: dokazila o izpolnjevanju izobrazbenih pogojev, originalno potrdilo ministrstva, pristojnega za pravosodje, o nekaznovanosti in pristojnega Okrajnega sodišča o ne pričetem kazenskem postopku v skladu s 107.a členom ZOFVI, ki ob oddaj vloge ne sme biti starejše od 30 dni. Kandidati posredujte tudi e-naslov za obveščanje. Določen čas: 1. 9. 2017 - 31. 8. 2018. Delo popoldan.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 848 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 30.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA BEŽIGRAD.

Dirección: Črtomirova ulica 12 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: RAKUN BEBER MAJA

Email: tajnistvo.osljbeReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 01 280 75 50.

Ver las 1,377 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.