Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > čistač/čistačica

Oferta de empleo en Croacia

čistač/čistačica

Descripción de la oferta de trabajo:

2. spremač/ica       -  1 izvršitelj na puno neodređeno radno vrijeme   Uvjeti :             . završeno osnovno školsko obrazovanje, Hrvatski državljanin       Prijavi je potrebno priložiti:

  • dokaz o završenoj osnovnoj školi
  • uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od dana izlaska natječaja (kazneni i prekršajni sud)
  • < >domovnica (original ili ovjereni preslik)   Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17)dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostaviti sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona.         Na natječaj se  ravnopravno mogu javiti osobe oba spola.   Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Dječji vrtić " Pahuljica ", Palit 135/A, 51280 Rab, s naznakom „Za natječaj, ne otvarati“. Prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati. Dječji vrtić „Pahuljica“ zadržava pravo  bez obrazloženja  ne  prihvatiti  nijednu  ponudu  odnosno  poništiti  javni natječaj ili jedan njegov dio.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PAHULJICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: DJEČJI VRTIĆ PAHULJICA,PALIT 135 A, RAB