Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Camareros de mesas > číšníci A Servírky

Číšníci a servírky. Hlavní město Praha. República Checa

Ofertas de empleo de Camareros de mesas en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Číšníci, servírky a barmani : Číšníci a servírky

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:e-mail: lenka.benesovamoevenpick.com nebo telef. 257 153 332

Požadujeme:

- komunikativní znalost AJ

- předchozí praxe v Ala Carte restauraci výhodou

- samostatnost, pečlivost, pracovitost

- komunikační a organizační schopnosti

- flexibilita

- příjemné vystupování i v případných stresových situacích

Nápň práce:

- obsluhování hostů

- komunikace s klienty a hosty

Zaměs.výhody:

-bonusový program

- příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů

- jazykové kurzy zdarma

- zaměstnanecké stravování zdarma

- 5 týdnů dovolené

- příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 1.500Kč

- zaměstnanecká party 2x/ročně

- zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)

- možnost využít hotelové fitness centrum zdarma

- možnost zřízení Multisport benefit karty za 500Kč/měsíc

Región: Hlavní město Praha.

Ver 569 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 21000 (CZK mensual).

Empleador: MP Development akciová společnost.

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Benešová. E-mail: moevenpick.com" rel="nofollow">lenka.benesovamoevenpick.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lenka.benesovamoevenpick.com

Identificador de la vacante:16604770789.

Ver las 1,974 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.