Contrato en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Agentes de compras y consignatarios

üzletkötő ügynök (üzletkötő-vevőlátogató)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi üzletkötők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Károly József ev. (Me-Gold) Üzletkötő ügynök munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni: infoReemplazar por una arrobame-gold.hu e-mail címen vagy 30/9367-895-ös telefonszámon lehet.. További információ: Károly József egyéni vállalkozó keres 1 fő üzletkötő, vevőlátogatót. Elvárás: érettségi, fűtés és épületgépészet területén szerzett tapasztalat, B kategóriás jogosítvány, erkölcsi bizonyítvány, önálló munkavégzés, tárgyalóképesség, elhivatottság. A munka jellege miatt elsősorban ambiciózus férfiak jelentkezését várják. Munkarend: H-CS 7-16:00, P 7-14:00-ig. Jelentkezni: infoReemplazar por una arrobame-gold.hu e-mail címen vagy 30/9367-895-ös telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Károly József ev. (Me-Gold).

Dirección: 9028 Győr, Külső Veszprémi út 12.

Contacto: Károly József

Email: infoReemplazar por una arrobame-gold.hu

Teléfono: ().

Ver las 62 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios ofertadas.