Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de la enseñanza > üldehituse õpetaja

Üldehituse õpetaja. Estonia

Demanda de Profesionales de la enseñanza en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza.

Tippspetsialistid : Pedagoogikaspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kammeri Kooli õppekava elluviimine läbi õppe-kasvatusprotsessi, et toetada koolis õppivate erivajadustega õpilaste ea- ja võimetekohast arengut põhihariduse omandamisel ning sotsiaalse toimetulekuoskuse kujunemisel. Õpetamine toimub põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava alusel.

Omalt poolt pakume: Sõbralikke ja toetavaid kolleege, maitsvat toitu, motiveerivat töökeskkonda.

Muud nõuded: Kohusetunne, usaldusväärsus, vastutus- ja otsustusvõime, tolerantsus, loovus, korrektsus, pühendumus, koostöövalmidus, headus

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,34 ametikohta

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Kammeri Kool (http://www.kammerikool.ee).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks esitada motivatsioonikiri teemal: „Kuidas toetad erivajadustega last Kammeri Koolis“, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 23. maiks 2021 digitaalallkirjastatult e-postiga infokammerikool.ee

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5821 7100
  • Correo electrónico: infokammerikool.ee

Identificador de la vacante:1448183.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza ofertadas.