Ofertas de empleo en Kozep-Magyarorszag (Hungría) de Abogados

ügyvédjelölt

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Abogados.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Jogi foglalkozások : Ügyvédek, ügyészek, jogszabály-szövegezők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Dr. Gurbi Ügyvédi Iroda Ügyvédjelölt munkatársat keres budapest 09. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - 2020.08.01, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1094 Budapest 09. ker., Tompa utca 8, Telefonon: 06-30-453-5879 Dr. Gurbi Mariannánál, önéletrajz elküldésével a gurbi.mariannaReemplazar por una arrobadrgrb.com email címre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Jogász, ;Juttatások:BKK bérlet, Speciális követelmények:jogász végzettség, angol középfok, alapfokú számítástechnikai ismeretek

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 525 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 26/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Dr. Gurbi Ügyvédi Iroda.

Dirección: 1094 Budapest 09. ker., Tompa utca 8 1 2.

Contacto: Dr. Gurbi Marianna

Email: gurbi.mariannaReemplazar por una arrobadrgrb.com

Teléfono: (06) 30-453-5879.

Ver las 104 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Abogados ofertadas.