Újságíró, rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő (újságíró, rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő)

Demanda en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Periodistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Periodistas.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Írók, újságírók és nyelvészek : Újságírók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Pannon Lapok Társasága Kft. Újságíró, rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: egyenlőtlen, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.27 - , állásegyeztetés helye és módja: Noncs. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Kommunikáció szakos előadó, ;Juttatások:Br. 250.000 Ft. munkabér 10.000 Ft cafeteria, Speciális követelmények:Felsőfokú végzettség (diploma) Szövegírói tapasztalat Kiváló helyesírás Online felületek, közösségi média ismerete (Youtube, Facebook), További információ:Helyszíni riportok, fotök, videók készitése Elkészített anyagok szerkesztése Anyagok feltöltése online felületekre

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1069 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 26/07/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 250000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Pannon Lapok Társasága Kft..

Dirección: 8200 Veszprém, Házgyári utca 12..

Contacto: Dr. Kis-Kádi Tamás.

Ver las 165 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Periodistas ofertadas.