Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > údržbáři - Seřizovači Pro Výrobní Linku, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Oferta de trabajo en República Checa de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

údržbáři - Seřizovači Pro Výrobní Linku, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Firma SVĚT OKEN s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici:

ÚDRŽBÁŘI – SEŘIZOVAČI PRO VÝROBNÍ LINKU

NÁPLŇ PRÁCE: Provádění preventivní kontroly a údržby elektrických a strojních zařízení

- řešení příčin poruch a následné opravy strojů a zařízení.

POŽADUJEME: Ochotu pracovat na směnný provoz. Vzdělání v oboru strojírenství výhodou. Předchozí praxe na obdobné pozici. Vyhláška 50/1978 Sb.. Manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.

NABÍZÍME: Možnost realizace a profesního růstu. Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Zajímavé motivační platové ohodnocení. Po dohodě nástup možný ihned.

Ov.: 20.4.

Número de puestos: 1.

Empleador: SVĚT OKEN s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iveta Uherková. E-mail: svet-oken.cz" target="_blank" rel="nofollow">pracesvet-oken.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: pracesvet-oken.cz

Identificador de la vacante:17048090762.

Ver las 638 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.