Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Conserjes > údržbář/ka - Správce Budovy, Správci Objektů

údržbář/ka - správce budovy, Správci objektů

Vacante de Conserjes en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Provozní pracovníci : Správci objektů

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: Průmyslová 397 Louny

nástup možný ihned

Jsme menší rodinná firma v průmyslové zóně v Lounech. Rádi bychom přijali vhodnou osobu na pozici údržbáře/správce budovy s praxí na obdobné pozici.

Co požadujeme:

- opravy menšího i většího rozsahu, údržba strojů a zařízení, vedení všech knih strojů a zařízení, komunikace s externími servisy/techniky, podpora výroby, dodržování BOZP a PO

- zkušenosti se svařováním plastů, kovů a vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou.

Co nabízíme:

- po jednom roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, příspěvky na dojíždění, elektronické stravenky, příspěvek na dovolenou, 25 dní dovolené

- osobní ohodnocení a měsíční prémie

Zájemci mohou zaslat životopis na: infopurebohemia.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: Pure Bohemia, s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. DiS. Markéta Ryšková. E-mail: purebohemia.cz" rel="nofollow">infopurebohemia.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: infopurebohemia.cz

Identificador de la vacante:17634380781.

Ver las 382 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.