Údržbář/ka , Provozní zámečníci, údržbáři

Oferta de empleo en Plzeňský kraj (República Checa) de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: údržba výrobního a nevýrobního zařízení závodu a zodpovědnost za jejich technický stav, běžná denní údržba zařízení závodu, preventivní a proaktivní údržba, zajišťování revizí strojů a zařízení, provádění funkčních zkoušek, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce, vyhledávání závad a stanovování technologie oprav, spolupráce při zavádění nových technologií v závodě, dodržování pořádku a zásad systémů a pravidel PO a BOZP Požadujeme: vzdělání SŠ - vyučení nejlépe v oboru elektrikář/elektromechanik/seřizovač, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a schématech, praxe v opravách strojů a zařízení, technické myšlení a samostatnost při řešení závad, platná vyhláška 50/78 Sb. výhodou, uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, praxe v oboru, ve výrobním závodě výhodou Nabízíme: nadprůměrné finanční ohodnocení, širokou škálu firemních benefitů: stravenky (80 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem), 5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie, letní a vánoční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy na nová auta (ŠKODA, FORD), odborné zaškolení, zázemí stabilní společnosti Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt., Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené, Jiné výhody - příspěvek na penzijní a životní pojištění, odborné zaškolení, Naturální výhody - slevy na nová auta (ŠKODA, FORD), Zvláštní prémie - prémie, letní a vánoční bonusy

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 220 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jana Švejdová

Empresa: AZ-CZECH s.r.o..

Contacto: Jana Švejdová

Email: Jana.SvejdovaReemplazar por una arrobaconti.de

Teléfono: +420 379 432 113.

Ver las 561 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.