Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > údržbář, Provozní Elektromechanici

Ofertas de trabajo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Ústecký kraj (República Checa)

údržbář, Provozní Elektromechanici

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE:

o    opravy zařízení výrobních linek

o    dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce

o    spolupráce s externími zaměstnanci

POŽADUJEME:

o    vyučen v technickém oboru

o    praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou

o    platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou

o    znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou

              znalost technické dokumentace

o    spolehlivost

o    manuální zručnost

NABÍZÍME:

o    práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu

o    mzdové  ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

o    zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…)

o    pravidelnou mzdu

o    4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky)

NÁSTUP: ihned.

Způsob prvního kontaktu: osobně každé úterý v 10.30 hod.

Región: Ústecký kraj.

Ver 167 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26000 (CZK mensual).

Empleador: TRCZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jaroslava Matoušková, personální oddělení. Tel.: +420 416 421 201. E-mail: trcz.cz" rel="nofollow">jaroslava.matouskovatrcz.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 416 421 201
  • Correo electrónico: jaroslava.matouskovatrcz.cz

Identificador de la vacante:16171780734.

Ver las 548 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.