Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > účetní / Zkrácený úvazek, účetní Všeobecní

ÚČETNÍ / ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, Účetní všeobecní

Oferta en República Checa de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pastviny č.p. 151, 564 01  Žamberk

NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávání účetnictví, mezd, přehledů, přiznání k DPH a dani z příjmu

POŽADUJEME:

- znalost účetnictví podmínkou

- praxe v ek. systému Pohoda výhodou

Zkrácený pracovní úvazek cca 20 hod týdně, flexibilní pracovní doba.

NABÍZÍME:

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na stravování

- motivační bonus

KONTAKT: e-mailem langrlgdtechnika.cz

Número de puestos: 1.

Empleador: LGD Technika, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Stanislav Langr. Tel.: +420 728 683 848. E-mail: lgdtechnika.cz" rel="nofollow">langrlgdtechnika.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 728 683 848
  • Correo electrónico: langrlgdtechnika.cz

Identificador de la vacante:20610400727.

Ver las 344 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.