Účetní, Odborní účetní všeobecní. Olomoucký kraj

Contrato de Tenedores de libros en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Nástup po dohodě. Požadujeme: - prokazatelnou praktickou zkušenost se sestavením měsíční účetní závěrky a prokazatelnou praktickou zkušenost se součinností nad sestavením roční účetní závěrky - prokazatelnou znalost českých účetních standardů, zákonných hlášení a ostatních předpisů pro řádné vedení účetní agendy - praktickou zkušenost s pořizováním prvotní dokumentace - praktickou zkušenost s jednáním s auditorem - dovednost pracovat s MS Excel na pokročilé úrovni, znalost IS Helios výhodou - pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, loajalitu Pracovní náplň: - kontrola formálních náležitostí prvotní účetní dokumentace a jejího věcného rozsahu - pořizování účetních zápisů do IS Helios - správa závazků - součinnost nad inventarizací majetku a závazků Nabízíme: - týmové pracovní prostředí ve společnosti s vizí - příznivé finanční ohodnocení, odpovídající technické vybavení Kontakt prosím POUZE na mail daniela.recovaReemplazar por una arrobacutco.cz

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 323 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 26/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 20000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Daniela Slouková Recová

Empresa: CUTCO a.s..

Contacto: Daniela Slouková Recová

Email: daniela.recovaReemplazar por una arrobacutco.cz

Ver las 662 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.