Účetní materiáloví. Liberecký kraj. República Checa

Empleo en República Checa (Liberecký kraj) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: • Provádí zaúčtování a kontrolu účetních dokladů materiálových zásob a dlouhodobého majetku společnosti. • Sestavuje ve stanovených termínech určené výkazy a odpovídá za jejich včasné předložení příslušným orgánům, při tom, v případě potřeby, spolupracuje se zaměstnanci ostatních středisek, oddělení. • Tvoří podklady k inventarizaci majetku a materiálových zásob. • Vyhodnocuje, zpracovává a účtuje o výsledku z inventarizace majetku a materiálových zásob. • Sestavuje měsíční výkazy a přehledy příjmů, výdajů a ostatních pohybů materiálových zásob. • Kontroluje správnost a úplnost dokladů o příjmu, výdeji a ostatních pohybů materiálových zásob. • Vede evidenci majetku společnosti, účtuje odpisy majetku, sestavuje odpisový plán. • Spravuje kompletní uzávěrkové operace pro účely inventarizace (sklady, majetek). • Plní ostatní úkoly související s pracovním zařazením zadané přímým nadřízeným, oddělením účetnictví a controllingu. • V době nepřítomnosti zastupuje druhou účetní, popř. hlavní účetní. • Řídí se platnými vnitřními předpisy zaměstnavatele, Zákoníkem práce v platném znění a zákony a předpisy souvisejícími s výkonem práce dle pracovního zařazení. Požadujeme: • SŠ/VŠ ekonomického směru • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou • Zkušenosti s účtováním skladových zásob a majetku podmínkou • Pokročilá znalost nástrojů MS Office nutností • Znalost účetního softwaru HELIOS velkou výhodou • ŘP sk. B • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost Nabízíme: • Práce na 1 směnu s možností pružné pracovní doby • Zajímavé platové ohodnocení dle praxe • 5 týdnů dovolené • Stravenky 110,- Kč/den • Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti • Služební telefon • Služební notebook • Příspěvky na penzijní připojištění • Jazykové kurzy • Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli • Flexi Pass • Sociální fond • Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou, Dovolená navíc - 5 týdnů, Jiné výhody - flexi pass, jazykové kurzy, služební tel., notebook, přísp.na penzi, soc.fond

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 170 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 32000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Martina Dufková

Empresa: Silnice LK a.s..

Contacto: Ing. Martina Dufková

Email: martina.dufkovaReemplazar por una arrobasilnicelk.cz

Teléfono: +420 602 129 843,488 043 223.

Ver las 301 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.