Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales > õigusosakonna Jurist

Õigusosakonna jurist. Estonia

Oferta en Estonia de Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales.

Tippspetsialistid : Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Asenduskoht

Tööülesanded: Maanteeameti kõikide struktuuriüksuste juriidiline nõustamine ning asutuse esindamine kohtus.

Omalt poolt pakume: Võimalust luua turvalist ja viisakat liikluskeskkonda. Olla toimivate süsteemide loojaks ja parimate praktikate kandjaks.

Meiega on Sul vaheldusrikas töö, millel on silmaga nähtavad tulemused. Sind ümbritseb oma ala ekspertidest koosnev sõbralik meeskond. Väärtustame Sinu tervist ja puhkeaega ning toetame sportlikke tegemisi. Sind ootab tänapäevane töökeskkond ja nutikad töövahendid.

Muud nõuded: Ootame kandideerima just Sind, kui:

- omad õigusteaduste magistrikraadi;

- Sul on vähemalt 3-aastane kogemus juriidilisel nõustamisel ning eelnev kohtupraktika;

- tunned riigivalitsemise toimimise põhimõtteid või omad töökogemust avalikus teenistuses;

- oled orienteeritud lahendustele ning oskad märgata muutmisvajadusi;

- oled analüütiline ja süsteemse mõtlemisega;

- oled suurepärase suhtlemisoskusega, hea läbirääkija ning ambitsioonikas;

- oled iseseisev oma töös ning tuled toime pingeliste olukordadega;

- valdad inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Maanteeamet (http://karjaar.mnt.ee).

Idiomas: inglés (Intermedio alto); estonio (Experto).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimine kestab kuni 25.02.2019.

Saada oma CV ja motivatsioonikiri personaliosakonna e-posti aadressil konkurssmnt.ee või kandideeri värbamisportaalide CV-Keskus või CV-Online kaudu. Lisainfot töö kohta annab Maanteeameti õigusosakonna juhataja Kristo-Taavi Ruus e-posti aadressil Kristo-Taavi.Ruuusmnt.ee.

Jälgi meid https://karjaar.mnt.ee
ja Instagramis #meiemnt

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: angela.tammmnt.ee

Identificador de la vacante:1374665.

Ver las 109 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales ofertadas.