Értékesítési munkatárs (kereskedelmi) (Partner menedzser)

Oferta de trabajo en Hungría (Eszak-Alfold) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi értékesítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TONERKER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Értékesítési munkatárs (kereskedelmi) munkatársat keres debreceni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: tonerkerkftReemplazar por una arrobat-online.hu fényképes önéletrajzzal Tornyi Lajosnak címezve, tárgy: értékesítési menedzser. További információ:Microsoft Office haladó szintű használata, Gazdasági vagy műszaki (IT) végzettség, Angol vagy Német nyelvtudás

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 587 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 200000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TONERKER Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 4025 Debrecen, Iskola utca 2..

Contacto: Horváth Ildikó

Email: tonerkerkftReemplazar por una arrobat-online.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 1,783 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.