Europeos.es : Inicio > Trabajo en Hungría > Electricistas de obras > épületvillamossági Szerelő, Villanyszerelő

Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő. Del-Dunantul

Oferta de empleo de Electricistas de obras en Hungría (Del-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.

Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Építőipari villanyszerelők és hasonló foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Paner Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.03.26 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: , telefonon, 70/433-0134 , önéletrajz megküldésével: infopaner.hu.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villanyszerelő, ;További információ:Villanyszerelő munkakörben ajánlunk munkalehetőséget.

A munkakör betöltéséhez szükséges a villanyszerelői végzettség (3 éves gyakorlattal).

A munkaidő 07.00 órakkor kezdődik, munkaidőkeretben foglalkoztatva.

Jelentkezni: telefonon: 70/433-0134,, önélerajz küldésével: infopaner.hu Az állásról információt nyújtó személy: Vermes György 30/500-2836

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 175 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 25/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Paner Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7100 Szekszárd, Keselyűsi utca 120..

Contacto: Vermes György

Email: infopaner.hu

Teléfono: (30) 500-2836.

Ver las 883 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.