Contratación en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Electricistas de obras

épületvillamossági Szerelő, Villanyszerelő (villanyszerelő)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Építőipari villanyszerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) P-WATT Korlátolt Felelősségű Társaság Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő munkatársat keres harkai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefon, Jelentkezni a 06-20-342-0778 telefonszámon lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villanyszerelő, ;Juttatások:Igény esetén akár szállást is biztosít a munkáltató., Speciális követelmények:Elvárás: villanyszerelő végzettség., További információ:P-Watt Kft. villanyszerelő munkatársakat keres. Elvárás: villanyszerelő végzettség. Igény esetén akár szállást is biztosít a munkáltató. Jelentkezni a 06-20-342-0778 telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1285 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: P-WATT Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9422 Harka, Állomás utca 1.

Contacto: Prajczer Péter

Email: pwattkft2015Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (20) 3420778.

Ver las 1,044 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.