Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő (Villanyszerelő)

Ofertas de trabajo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Electricistas de obras

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Építőipari villanyszerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SOPRON HOLDING ZRT. Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Emailen vagy telefonon., Jelentkezni az allasReemplazar por una arrobasopronholding.hu email címen vagy az 514-510-es telefonszámon lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Erősáramú elektronikai technikus;Villanyszerelő, ;Speciális követelmények:Elvárás: erősáramú villanyszerelői végzettség, B. kat. jogosítvány, érintésvédelmi felülvizsgáló bizonyítvány, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, További információ:Sopron Holding Zrt. villanyszerelő munkatársat keres. Elvárás: erősáramú villanyszerelői végzettség, B. kat. jogosítvány, érintésvédelmi felülvizsgáló bizonyítvány, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Jelentkezni az allasReemplazar por una arrobasopronholding.hu email címen vagy az 514-510-es telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1069 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SOPRON HOLDING ZRT..

Dirección: 9400 Sopron, Magyar utca 21.

Contacto: Horváth Józsefné

Ver las 954 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Electricistas de obras y afines ofertadas.