Contratación de Operarios en cemento armado, enfoscadores en Hungría (Del-Alfold)

építményszerkezet-szerelő (izometriás Csőszerelő)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Betonozók, vasbetonszerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) MATECH Magyar Technológiai, Gyártó és Szerelőipari Korlátolt Felelősségű Társaság Építményszerkezet-szerelő munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: E-mailben: totsziReemplazar por una arrobakesz.hu címen fényképes önéletrajzzal.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Csőhálózat-szerelő, ;Juttatások:Cafeteria csomag, Speciális követelmények:Lásd megjegyzés rovat!, További információ:Az izometriás csőszerelő szakember izometriás csőszerelési és anyagismerettel rendelkezik. Készségszinten olvas és készít izometrikus rajzokat. Az izometrikus rajzok alapján a szükséges segédanyagokat egyértelmű beazonosításával; az alapanyagokon a szükséges megmunkálásokat elvégzi. Rendelkezik a munkavégzéséhez szükséges alapvető anyag, szerkezetvizsgálati és geometriai ismeretekkel. Izometrikus ábrázolásmóddal készült tervek alapján technológiai csőszerelési munkálatokat végez, csővezetékeket épít ki, a meglévőeket karbantartja, a meghibásodásokat javítja.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1195 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: MATECH Magyar Technológiai, Gyártó és Szerelőipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6000 Kecskemét, Izsáki út 8/A..

Contacto: Tóth Szilvia

Email: tothsziReemplazar por una arrobakesz.hu

Teléfono: ().

Ver las 314 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines ofertadas.