Építőipari segédmunkás (segédmunkás villanyszerelő mellé)

Vacantes en Hungría (Kozep-Dunantul) de Peones de la construcción de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Horváth Zsolt Géza e.v. Építőipari segédmunkás munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8000 Székesfehérvár, Szepesi utca 24., T.: 70/9433-979. Speciális követelmények:Villanyszerelő mellé keresünk segédmunkást, vésési, marási feladatokra.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 594 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 150000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Horváth Zsolt Géza e.v..

Dirección: 8000 Székesfehérvár, Szepesi utca 24..

Contacto: Horváth Zsolt Géza

Teléfono: (70) 9433-979.

Ver las 606 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.